Apie mus

Evisit tai nuotolinių mokymų svetainė sveikatos priežiūros specialistams.

Registruoti vartotojai turi galimybę įsisavinti sertifikuotą mokymo medžiagą ir atsakius kontrolinius klausimus gauti kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantį pažymėjimą.

Evisit svetainėje esančios tobulinimo programos suderintos su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir registruoti medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

Evisit svetainėje išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pripažįstami institucijų, atsakingų už gydytojų, vaistininkų ir kitų sveikatos priežiūros specialistų licencijų pratęsimą.

Evisit svetainė yra skirtas tik registruotiems sveikatos priežiūros specialistams. Visa svetainėje pateikta informacija yra skirta tik specialistams. Svetainėje gali būti pateikiama išsami reklaminio pobūdžio informacija apie receptinius vaistus bei pateikiamos nuorodos į oficialią informaciją apie vaistinius preparatus.

Jeigu jau esate mūsų vartotojas, bet neprisimenate savo prisijungimo duomenų, spauskite Pamiršote slaptažodį?

Evisit.lt svetainė įtraukta į „Interneto svetainių sąrašą“ sveikatos apsaugos ministro įsakymu „Dėl interneto svetainių, kuriuose gali būti reklamuojami receptiniai vaistiniai preparatai, sąrašo patvirtinimo“ (Sveikatos apsaugos ministerija/ Įsakymas/V-605/2016-05-09/ Įsigalioja nuo 2016-05-013/ Žin., 2016, Nr. 12515)

Interneto svetainių sąrašas čia>>

Pastebėjimus dėl reklamos galite teikti: [email protected]

Klausimus ir komentarus reklamos davėjui prašome siųsti el. paštu: [email protected]

________________

Svetainės tvarkytojas:
UAB "Evisit LT"
Adresas: Lukiškiu g. 5-222, Vilnius LT 01108
Telefono numeris: +370 5 205 3305
El. paštas: [email protected]

Paskutinė svetainės peržiūros data: 2023m. liepos 4d.

Visa portale pateikiama informacija yra skirta tik specialistams. Portale gali būti pateikiama išsami reklaminio pobūdžio informacija apie receptinius vaistus bei pateikiamos nuorodos į oficialią informaciją apie vaistinius preparatus.